Strona www dla firmy - gdzie?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Awatar użytkownika
Cezar
Rozmówca
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 12, 2021 5:00 pm

Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Cezar »

Strona www dla firmy - gdzie?
Jak stworzyliście stronę internetową dla waszej firmy? Zlecaliście to komuś?
Veni, Vidi, Vici
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Karin92 »

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, dlatego stworzenie jej warto zlecić profesjonalistom. Słyszałam, że firma Internetowe strony www tym się zajmuje. Można z nimi wcześniej umówić się na spotkanie i omówić szczegóły. Klient ma cały czas kontakt z projektantem. Na ich stronie podany jest koszt strony internetowej.

<Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!>
Sylwia
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:47 pm

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Sylwia »

A agencję interaktywną Codefia znasz? Jeśli nie to koniecznie rzuć okiem. Tutaj ich strona <Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!> . Zajmują się projektowaniem i tworzeniem stron www. Solidni, rzetelni, profesjonalni. Zaangażowani w każdy projekt. Pamiętaj, że strona www to wizytówka Twojej firmy i musi wyglądać jak najlepiej, a przy okazji być funkcjonalna.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Wiesław »

Tylko że taka strona powinna zostać też odpowiednio zoptymalizowana i wypozycjonowana.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Wiesław »

Na pewno warto wybrać taki hosting, który będzie Wam w pełni odpowiadał.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Violuśka »

Piszemy o stronie www dla firmy , a co to tak na prawdę oznacza? - pewnie nie zastanawiacie się nad tym. To World Wide Web .Początki internetu związane są z wojskowością i sięgają lat 60 ubiegłego wieku a www to juz lata 80- te. Zresztą , jak dla mnie to niezwykle ciekawe informacje , więcej na stronach portalu iAutomatyka . Dowiedz się jak rozwijał się internet ,i ethernet, bo często korzystasz z tego drugiego nie będąc świadomy tej sytuacji.
Kaśka
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:48 pm

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Kaśka »

Na pewno każda strona powinna być przejrzysta, żeby zachęcała klientów do kontaktu z firmą. Dlatego jej wykonanie najlepiej zlecić fachowcom, np. firmie Internetowe strony www. Oni mają wieloletnie doświadczenie w branży. Ich projekty są nowoczesne i eleganckie. Poznacie od razu ceny stron www , co jest wygodne, bo łatwiej można rozplanować wydatki.
Olesia
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:05 am

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Olesia »

Jeśli mogę coś poradzić, to nie zlecaj robienia strony amatorom. Strona ma służyć Twoim określonym celom i nie może to być przypadkowy szablon na przykład z WordPressa. Firmowe strony powinny być tak skonstruowane, żeby przyciągały do firmy klientów. Aby mogły to robić muszą zawierać odpowiednią treść dającą się wyszukać w wyszukiwarkach. Jak już będziesz mieć taką stronę, to pracowanie nad jej popularnością w Internecie dopiero się zaczyna. Jeśli zależy Ci na dobrej pozycji w wyszukiwarkach, to będziesz potrzebował dobrej agencji marketingowej, bo to zrobią autorzy strony nie wystarczy. Zobacz czym zajmuje się agencja MTWEB https://mtweb.pl/ bo tego właśnie będzie Ci potrzeba.
Gaska
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:04 am

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: Gaska »

Dla mnie, kiedy zaczynała swoją działalność, wyszukiwałam nazwy firmy, co nie było łatwe. Chciałam mieć nazwę firmy taką jaka będzie nazwa strony internetowej. W mojej branży trudno było znaleźć odpowiednią wolną domenę. Znajomy podpowiedział mi, żeby odkupić domenę od kogoś, kto ma wykupioną właśnie taką jaka jest mi potrzebna i przenieść ją na https://www.forpsi.pl/domain/ W Forpsi można też zamówić hosting dla nowej strony internetowej.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Strona www dla firmy - gdzie?

Post autor: fores »

Jeśli planujesz sklep internetowy, to jasne, że potrzebujesz również strony internetowej. Pamiętaj także o płatnościach online. Jeśli się na tym nie znasz, to pomocny będzie w tym artykuł https://www.itselect.pl/it/czy-znasz-ro ... -wordpress dotyczący WordPress płatności. Polecam!
ODPOWIEDZ